doran rolety
Rolety, Żaluzje, Moskitiery, Markizy
ZAMÓW BEZPŁATNY POMIAR I WYCENĘ TEL. 501 70 90 18
Naszą witrynę przegląda aktualnie 1 Użytkownik

Żaluzje poziome

Żaluzje poziome stanowią praktyczny, funkcjonalny i ekonomiczny sposób wewnętrznych osłon okiennych. Pozwalają sterować dopływem promieni słonecznych poprzez ustawianie listków pod różnym kątem.

Ich dużą zaletą jest niska cena oraz fakt, iż nawet w najbardziej nasłonecznionym pomieszczeniu nie odkształcają się i nie tracą kolorów.

Do wyboru proponujemy Państwu najbardziej popularne żaluzje wykonane z aluminium idealnie sprawdzające się w wilgotnych pomieszczeniach oraz żaluzje drewniane, które nadają pomieszczeniu ekskluzywny charakter. W przypadku zastosowania prowadzenia bocznego lub zaczepów dolnych nawet przy uchylonym oknie żaluzja pozostanie przy szybie. Podobnie jak w przypadku rolet istnieje możliwość montażu bezinwazyjnego.

ŻALUZJE POZIOME NAWIERZCHNIOWE

To żaluzje dla tych, co cenią funkcjonalność i płynną regulację natężenia światła. Montowane na lub wewnątrz okna lamele wykonane z aluminium lakierowanego o szerokości taśmy 25 mm górna i dolna rynna

lakierowana w kolorze lameli sterowanie i podnoszenie żaluzji za pomocą pokrętła i sznurka lub elektrycznie dodatkowo wyposażone w uchyty dolne zapobiegające odchylaniu się żaluzji.

zaluzje-poziome-nawiechniowe

ŻALUZJE POZIOME 25 MM

Nowoczesność i prostota obsługi. Żaluzje przeznaczone do okien z szybą zespoloną montowane na zewnątrz do listwy przyszybowej lamele wykonane z aluminium lakierowanego o szerokości taśmy 25 mm górny panel maskujący mechanizm wykonany ze stali w kolorze białym lub brązowym sterowanie i podnoszenie za pomocą jednego mechanizmu łańcuszkowego dodatkowe prowadzenie boczne za pomocą żyłki.

zaluzje-poziome-25-mm

ŻALUZJE POZIOME 16 MM

Żaluzje stworzone do okien z szybą zespoloną przeznaczone do okien z szybą zespoloną montowane na zewnątrz do listwy przyszybowej lamele wykonane z aluminium lakierowanego szerokość taśmy 16 mm – pozwala na umieszczenie całej żaluzji w świetle szyby górny panel maskujący mechanizm wykonany z aluminium – w kolorze białym lub brązowym sterowanie i podnoszenie za pomocą jednego mechanizmu łańcuszkowego lub elektrycznie dodatkowe prowadzenie boczne za pomocą żyłki.

zaluzje-poziome-16mm-isolite

ŻALUZJE DREWNIANE 50 MM

Żaluzje, które podkreślają charakter stylowych, eleganckich wnętrz i gabinetów montowane we wnęce lub na ścianie lamele wykonane z sezonowanego drewna egzotycznego szerokość lameli 50 mm sterowanie i podnoszenie żaluzji za pomocą pokrętła i sznurka możliwość sterowania elektrycznego.

zaluzja_drewniana_50_03a

ŻALUZJE DREWNIANE 25 MM

W harmonii z eleganckimi oknami montowane na oknie do listew przyszybowych lamele wykonane z sezonowanego drewna egzotycznego szerokość taśmy 25 mm sterowanie i podnoszenie żaluzji za pomocą pokrętła i sznurka możliwość sterowania elektrycznego.

zaluzja-drewniana-25-mm

ŻALUZJE EKSKLUZYWNE

WZORNIK KOLORÓW