doran rolety
Rolety, Żaluzje, Moskitiery, Markizy
ZAMÓW BEZPŁATNY POMIAR I WYCENĘ TEL. 501 70 90 18
Naszą witrynę przegląda aktualnie 1 Użytkownik

Rolety pokojowe

Proponowane przez nas roletki materiałowe zapewniają doskonałą ochronę przed słońcem, podnosząc jednocześnie estetykę wnętrza. Wykonane z najwyższej jakości materiałów antystatycznych mogą być stosowane przez długi okres bez obaw przed zabrudzeniem, czy szybką degradacją.
Szeroka gama barw oraz bogate wzornictwo pozwalają Klientom znaleźć produkty dostosowane do ich indywidualnych potrzeb. Roletki materiałowe osłaniają wnętrza przed światłem słonecznym na wiele sposobów – od rozpraszania światła po całkowite zaciemnianie. Ogromną zaletą rolet materiałowych jest prostota montażu, nie wymagający ingerencji w ramę okienną.
Z grona rolet obecnych na naszym rynku, roletki materiałowe wyróżniają się estetyką wykonania, prostotą montażu i obsługi. Stosowane prowadnice boczne oraz kaseta osłaniająca ograniczają do minimum przenikanie światła.
Najnowsze technologie umożliwiają wykonanie różnorodnych typów roletek jak i ich sposobów montażu. Oferujemy roletki rurowe, w kasetkach, z prowadnicami przyszybowymi jak i przestrzennymi. Ważnym elementem jest również automatyczny system hamowania, co pozwala na dowolne ustawienie położenia materiału bez zbędnego mocowania haczyków i zaczepów.

JUŻ W SPRZEDAŻY NOWE WZORY MATERIAŁÓW.

ZAMÓW WIZYTĘ NASZEGO PRZEDSTAWICIELA!!!

Przedstawione przykładowe kolory nie odpowiadają kolorom w rzeczywistości.