doran rolety
Rolety, Żaluzje, Moskitiery, Markizy
ZAMÓW BEZPŁATNY POMIAR I WYCENĘ TEL. 501 70 90 18
Naszą witrynę przegląda aktualnie 1 Użytkownik

Napędy i sterowania do rolet pokojowych

NAPĘD DO ROLET 12 V DC (średnica rur 25mm)

Napęd LR1000 firmy Techniku to najmniejszy napęd dostępny na rynku, mieści się w rurę 25mm. Napęd posiada wbudowany odbiornik podczerwieni oraz inteligentną funkcję „touch control” która powoduje iż napęd zatrzymuje się po napotkaniu przeszkody np doniczki na parapecie. Dużą zaletą jest możliwość zasilania bateryjnego, dzięki czemu eliminuje się problem doprowadzania kabli zasilających, które zwłaszcza w budynkach już wykończonych trudno jest zamaskować.

NAPĘD DO ROLET 24 V DC (średnica rur 50mm)

Podstawowym napędem 24V DC jest napęd LT28 Astra firmy Somfy. Minimalna średnica rury nawojowej wynosi 28mm. Napęd odznacza się cichą i niezawodną pracą. Dzięki napięciu zasilania 24V DC można korzystać z bogatej oferty automatyki firmy SOMFY. Napęd może być sterowany drogą radiową na podczerwień lub przełącznikiem. Napęd LT28 idealnie współpracuje z systemem kasetowym LUISA.

NAPĘD DO ROLET 230 V AC (średnica rur 40-50mm)

W przypadku napędów 230V AC oferujemy silniki firmy SOMFY lub ELERO. Oferta jest bogata zarówno ze względu na moc silników jak również prędkość obrotową. Nowością są silniki z wbudowanym odbiornikiem radiowym, upraszcza to instalację i powala na tańszą budowę złożonych systemów sterowania. Silniki 230V AC doskonale nadają się jako napędy w systemie kasetowym CT76.

STEROWANIE DO ROLET POKOJOWYCH

Inis Uno VB – wyłącznik do żaluzji. Przełącznik do sterowania jednym napędem. Jeden przycisk = jedna funkcja (góra – stop – dół).

Inis Duo VB – wyłącznik do żaluzji. Przełącznik do niezależnego sterowania dwoma osłonami z miejsca zamontowania. Jeden przycisk = jedna funkcja (góra – stop – dół).

Centralis Uno IB VB – Elektroniczny sterownik napędu do żaluzji.