doran rolety
Rolety, Żaluzje, Moskitiery, Markizy
ZAMÓW BEZPŁATNY POMIAR I WYCENĘ TEL. 501 70 90 18
Naszą witrynę przegląda aktualnie 1 Użytkownik

Moskitiery

Najlepszym sposobem na uciążliwe owady jest zamontowanie moskitier.
W naszej ofercie znaleźć można szeroki wybór moskitier okiennych i drzwiowych.
Różnorodność rozwiązań technicznych i możliwość wyboru kolorystyki sprawia, że można tak dobrać moskitierę, aby jak najlepiej spełniała swoją funkcję, a jednocześnie estetycznie wyglądała.

MOSKITIERY RAMKOWE OKIENNE

Moskitiera wykonana jest z profilu aluminiowego i siatki z włókna szklanego. Montaż jest łatwy i całkowicie bezinwazyjny. Moskitierę mocuje się za pomocą uchwytów obrotowych. Umożliwia to swobodne zamykanie okna i łatwy demontaż na zimę. Dwa rodzaje profilu umożliwiają zamontowanie moskitiery zarówno na okno o skrzydle zlicowanym z ościeżnicą, jak i niezlicowanym. Kolor profilu można dobrać do okien.

Dostępna kolorystyka to: biel, brąz, drewnopodobny, złoty dąb.

Siatka dostępna jest w kolorze szarym i czarnym.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

MOSKITIERA OKIENNA ROLOWANA

Moskitiera z siatki z włókna szklanego, z kasetą i prowadnicami aluminiowymi. Moskitiery rolowane mogą być montowane na dwa sposoby: przyklejana za pomocą taśmy piankowej lub przykręcana na klipy.

Dostępne kolory kasetek i prowadnic: biel, brąz.

Dostępne kolory siatki: szara, czarna.

MOSKITIERA DRZWIOWA

Rolowana – moskitiera z siatki z włókna szklanego, z kasetą i prowadnicami aluminiowymi. Na zawiasach lub przesuwna- moskitiera z siatki z włókna szklanego, mogą być jedno lub wieloskrzydlowe. Moskitierę drzwiową montuje się na zawiasach bezpośrednio do futryny drzwi. Do jej zamknięcia służy zamek magnetyczny. Funkcjonalnym rozwiązaniem jest zastosowanie samozamykacza, co ułatwia codzienne użytkowanie.

Dostępna kolorystyka to: biel, brąz, drewnopodobny, złoty dąb.

Siatka dostępna jest w kolorze szarym i czarnym.

moskitiery1

MOSKIRIERY PLISOWANE – NOWOŚĆ NA RYNKU !!!

Bardzo estetyczna i funkcjonalna. Moskitiera plisowana nie ogranicza funkcjonalności drzwi, nie ogranicza również widoczności. Pozwala na zatrzymanie w dowolnej pozycji i jest łatwo zauważalna oraz odporna na uszkodzenia. Przesuwny uchwyt. Plisowanie sprawia, że cała siatka po zsunięciu chowa się w prowadnicy
Maksymalne wymiary: szer. 3,0m x wys. 2,6m, Niska prowadnica dolna (8mm) nie utrudnia przechodzenia.