doran rolety
Rolety, Żaluzje, Moskitiery, Markizy
ZAMÓW BEZPŁATNY POMIAR I WYCENĘ TEL. 501 70 90 18
Naszą witrynę przegląda aktualnie 1 Użytkownik

Markizy tarasowe

Silver plus

Jest markizą o lekkiej konstrukcji, co czyni ją bardzo ekonomicznym rozwiązaniem do zacieniania tarasów i balkonów średniej wielkości. Rozkładane ramiona markizy, wykonane ze specjalnego stopu aluminium, są zamontowane na uchwytach wykonanych metodą obróbki numerycznej. Łańcuch Fleyer”a zastosowany w przegubach sprawia, że są one wytrzymałe i trwałe. Konstrukcja markizy opiera się na solidnej stalowej belce kwadratowej, co daje pewną swobodę w wyborze miejsca zamocowania uchwytów, a także ułatwia montaż markizy.Opcjonalny aluminiowy daszek ochrania zwiniętą tkaninę i podkreśla estetyczny wygląd całej markizy.Konstrukcja markizy lakierowana jest metodą proszkową na kolor biały. Możliwość zastosowania zestawu do ramion krzyżowych.

AUSTRIA

Doskonale sprawdza się na dużych tarasach. Dzięki prostej konstrukcji i solidności wykonania znajduje również zastosowanie w powierzchniach komercyjnych.
Rozkładane ramiona markizy są zamocowane na aluminiowych uchwytach wykonanych techniką odlewu ciśnieniowego.Precyzja wykonania przegubów ramion oraz zastosowanie wytrzymałego łańcucha Fleyer’a zapewniają markizie trwałość i niezawodne działanie.Centralna podpora rury nawojowej kompensuje ugięcie rury w markizach o dużej szerokości, zapewniając dobre napięcie tkaniny.
Konstrukcja opiera się na stalowej belce kwadratowej, co daje pewną swobodę w wyborze miejsca zamocowania uchwytów i czyni markizę bardzo łatwą do montażu.Konstrukcja markizy lakierowana jest techniką proszkową na kolor biały, srebrny z wykończeniem grafitowym, beżowy lub brązowy.Możliwość zastosowania zestawu do ramion krzyżowych.

JAMAICA

Jest połączeniem elegancji i wytrzymałości. Jej konstrukcja zapewnia dużą żywotność w warunkach intensywnego użytkowania i dlatego jest idealnym wyborem dla dużych tarasów i powierzchni komercyjnych.Rozkładane ramiona mocowane na aluminiowych uchwytach o specjalnej konstrukcji, wykonanych metodą obróbki numerycznej.Zastosowanie w konstrukcji ramion łańcucha Fleyer’a w połączeniu z precyzją wykonania przegubów zapewniają markizie niezawodne wieloletnie działanie.Dzięki centralnej podporze rury nawojowej w dużych markizach tkanina jest zawsze równomiernie napinana.Opcjonalny aluminiowy daszek zapewnia osłonę zwiniętej tkaniny.Konstrukcja markizy lakierowana jest metodą proszkową na kolor biały, srebrny z wykończeniem grafitowym, beżowy lub brązowy.Możliwość zastosowania zestawy ramion krzyżowych.

PALIDIO 2040

Jest elegancką markizą z kasetą, która doskonale prezentuje się na tarasach.Specjalna konstrukcja uchwytów ramion powoduje, że ramiona są podnoszone do góry a belka przednia domyka się szczelnie z kasetę osłaniając osłoniętą tkaninę.Dzięki zastosowaniu podpór sprężystych rury nawojowej tkanina jest równomiernie napinana.Palladio łączy w sobie cechy markizy kasetowej z konstrukcją opartą na kwadratowej belce nośnej. Pozwala to korzystać w pełni z funkcjonalności markizy kasetowej, czyniąc ją jednocześnie łatwą w montażu.Konstrukcja w kolorach białym, srebrnym z wykończeniem grafitowym, beżowy lub brązowy.

DAKAR

Doskonale nadaje się do zacieniania większych tarasów.Pełna kaseta o opływowych kształtach nadaje tej markizie elegancki i nowoczesny wygląd równocześnie osłaniając tkaninę i ramiona przed czynnikami atmosferycznymi.Aby dodatkowo zwiększyć ochronę tkaniny zastosowano wewnątrz kasety uszczelki zabezpieczające.W konstrukcji markizy zastosowano rozkładane ramiona ze stopu aluminium, które zamocowano na uchwytach wykonanych metodą odlewania ciśnieniowego.Precyzyjne przeguby z łańcuchem Fleyer’a ze stali nierdzewnej zapewniają im wytrzymałość i niezawodne działanie.Markizy o większej szerokości wyposażone są w podporę rury nawojowej, dzięki czemu tkanina napinana jest bardziej równomiernie.Konstrukcja markizy jest lakierowana metodą proszkową na kolor biały, srebrny z wykończeniem grafitowym, beżowym lub brązowym.